Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Patnos'a atanan jandarma  komutanına veda yemeği
01 Temmuz 2011, 19:33

Patnos'a atanan jandarma komutanına veda yemeği

Sivas'ın Suşehri İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlker Şimşek, Patnos 3. Komando Alay Komutanlığı 1.Tabur Komutanlık görevine atanandı.

Sivas'ın Suşehri ilçesinde  Patnos’a tayini çıkan Suşehri İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlker Şimşek'e veda yemeği düzenlendi.

Suşehri Belediyesi Aspasya Sosyal Tesisleri’nde tertip edilen veda yemeğinde konuşan ilçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, Suşehri'nde 4 yıl hizmet veren İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlker Şimşek'in büyük özveri içerisinde güzel hizmetler yaptığını söyledi. Özdemir, "Yeri geldi belediyeci gibi çalıştı. Yeri geldi halkla iç içe oldu. Bu çalışmalarıyla, bu hizmetleriyle halk adamlığıyla takdir kazanmış bir insandır. Kalıcı dostluklar kazanmıştır. Yeni görevinde başarılar dilerim" dedi.

   İlçe Belediye Başkanı Sedat Sel ise, "Yeni hizmete giren, güzel bir mekanda, güzel bir insanı ilk defa burada ağırlayarak veda yemeği tertip etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ama biz buna veda yemeği değil, geçici bir süre ayrılık olarak görüyoruz. İnşallah daha sonraları da böyle bir insanı ilçemizde komutan olarak görmekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyorum" diye konuştu.

Ağrı'nın Patnos ilçesi, Patnos 3. Komando Alay Komutanlığı 1. Tabur Komutanlık görevine atanan Binbaşı İlker Şimşek ise yaptığı konuşmada, "3 Eylül 2007 yılında Suşehri'nde göreve başladım. İyi dostluklar oluşturduğum kanaatindeyim. Bu görev sürem içerisinde kötü anılarım olmamıştır. Kutsal görevimi layığı ile bana verilen görevler neti- cesinde sonuna kadar ye-rine getirdim. İlçeden mutlu ayrılıp geri geleceğime inanıyorum. Herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
   Yemeğe, ilçede bulunan tüm daire amirleri ile birlikte, siyasi parti ilçe başkanları, Sivil toplum örgütü temsilcileri ve bazı muhtarlar katıldı.

Bu haber 3885 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Diğer Haberler

BEĞEN

YAZARLAR

Kerem ENGİN Kerem ENGİN
YÜREKLERİMİZ RAMAZANA HAZIR MI?
Nuri ARSLAN Nuri ARSLAN
GÜVENİLİR OLMAK
Aile ve Din Aile ve Din
Engelli Yakını Olmak
İbrahim Hakkı Dondurmacı İbrahim Hakkı Dondurmacı
Yönetici ve atayanlarından beklentilerimiz
Halil YILMAZ Halil YILMAZ
O Büyük Adamlara
Betül Dağüstün Betül Dağüstün
Kıskançlık
Ecz. Dilan Özmen Özgün Ecz. Dilan Özmen Özgün
Yine Bir CAN’ın ardından
Bahattin KONAK Bahattin KONAK
Komşu Hakkı
Nuran ÖZBEY Nuran ÖZBEY
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Fatih ÜÇGÜN Fatih ÜÇGÜN
Diyadin Kanyonu Oluşumu ve Doğal Güzelliği

GÜNCEL HABER