Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni İl Genel Meclis Başkanı Sabri Orhan
02 Nisan 2011, 17:14

Yeni İl Genel Meclis Başkanı Sabri Orhan

Parti içinde başkanlık için üç aday yarıştı. Oyların 16’sını alarak parti adına seçime girmeye hak kazanan Sabri Orhan oldu.

İl Genel Meclis Başkanlık seçimi için Ak Parti Meclis üyeleri ve İl başkanın katılımı ile parti binasında seçim yapıldı. Parti içinde başkanlık için üç aday yarıştı. Oyların 16 ‘sını alarak parti adına seçime girmeye hak kazanan Sabri Orhan oldu.


    Orhan, AK Parti yöneticile-rine ve meclis üyelerine özel bir salonda yemek verdi. Seçimi değerlendiren AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın ‘İl Genel Meclis Başkanlığına Partimiz üyelerinden olan İl Genel Meclis üyesi Sabri Orhan’ı seçmiş bulunmaktayız. Bu seçime katkısı olan İl Genel Meclis üyelerime mevcut Başkanıma, İlçe Başkanlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 Biz bu seçimle birlikte birlik, beraberliğimizi daha da güçlendirdik. Hamdolsun bütün arkadaşlarımın özverili çalışması birlik ve beraberlikte taviz vermemesi bizi mutlu etmiştir. Bu anlamda şunu söylemek istiyorum. Bu gün yapmış olduğumuz yoklama ile AK Parti’nin kazandığını anladık. Burada kaybeden olmamıştır. AK Parti kazanmıştır. Ve Allahın izni ile birlik, beraberliğimizi güçlendirerek daha önceki başkanımızın yapmış olduğu güzel hizmetleri örnek alarak mevcut başkanımızın pak ismiyle anıldığı gibi temiz ismiyle anıldığı gibi yeni başkanımızda Allahın izniyle yapılacak İl Genel Meclis Başkanlığı seçinde inşallah kazanırız. Bu gün yapılan oylama ile teşkilatın teveccühü ile teşkilat takdiri ile biz güçlenerek çıkmışız. Geçmiş bundan önceki ve şu andaki mevcut başkanımızı da Sayın Kasım Polat’ı da canı gönülden kutluyorum AK Partiye yakışır bir siyaset izlemiştir. Bu bizi mutlu etmiştir. Ve inanıyorum ki yeni adayımız da bu hizmeti bu yolun takipçisi olarak milletine, Ağrı’ya, insanına daha iyi hizmet edecek. Sabri Orhan partimizin tek adayıdır’ dedi.

Bu haber 891 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Diğer Haberler

BEĞEN

YAZARLAR

Kerem ENGİN Kerem ENGİN
YÜREKLERİMİZ RAMAZANA HAZIR MI?
Nuri ARSLAN Nuri ARSLAN
GÜVENİLİR OLMAK
Aile ve Din Aile ve Din
Engelli Yakını Olmak
İbrahim Hakkı Dondurmacı İbrahim Hakkı Dondurmacı
Yönetici ve atayanlarından beklentilerimiz
Halil YILMAZ Halil YILMAZ
O Büyük Adamlara
Betül Dağüstün Betül Dağüstün
Kıskançlık
Ecz. Dilan Özmen Özgün Ecz. Dilan Özmen Özgün
Yine Bir CAN’ın ardından
Bahattin KONAK Bahattin KONAK
Komşu Hakkı
Nuran ÖZBEY Nuran ÖZBEY
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Fatih ÜÇGÜN Fatih ÜÇGÜN
Diyadin Kanyonu Oluşumu ve Doğal Güzelliği

GÜNCEL HABER